Nalézt v dnešní době adekvátní dovolenou, na kterou můžete vzít i své ratolesti, je takřka nadlidský výkon. Pokud vyhovuje prostředí i místní hotel, zklame tamní kuchyně či aktivity vhodné pro děti či podobně. Vybrat si tak dovolenou je vždy na úkor něčeho, čemuž jsme se ovšem chtěli vyhnout, což je logické. Tudíž jsem po několika týdenním shánění vhodně stráveného týdne s dětmi, nalezla místo na kterém je dovolená pro rodiny s dětmi naprosto nepopsatelná a to doslova.

Dovolená pro rodiny s dětmi, která vás nezklame

Tak přesně takto by se dala popsat překrásná dovolená pro rodiny s dětmi, kterou jsme absolvovali v hotelu TOP Benecko. Příjemný horský vzduch z kotliny Krkonošského národního parku, nám doslova vdechl nový život. Na tomto místě je rovněž nejvíce slunečných dní v roce, za což jsme byli rovněž velmi rádi a což se také na naší dovolené potvrdilo. Zakaboněné počasí nás totiž potkalo pouze v jeden jediný den. Naštěstí nám to ale vůbec nevadilo a víte proč? Jelikož místní kuchyně je opravdu znamenitá. Tudíž jsme po velmi příjemném odpoledním menu zavítali na naše pokoje a oddávali se, deskovým hrám, díky, kterým byla zábava na celý večer zaručena.  

Když dovolená, tak jedině zde!

Místní dovolená pro rodiny s dětmi byla vskutku famózní. Potkali jsme zde spoustu milých lidí, kteří na toto místo dokonce vrací každým rokem. Utkvěla nám tak díky těmto turistům v hlavě myšlenka, že bychom mohli příští rok toto místo navštívit v zimním období, jelikož místní prostředí nabízí úžasné lyžařské možnosti včetně umělého zasněžování v období, kdy je třeba přírodě trochu pomoci. Nemluvě o nočním lyžování, které si spousta místních lidí nemohla vynachválit. Program na zimu je tak dle mého názoru, naprosto jasný. Můj manžel je totiž vášnivý lyžař, který si toto místo naprosto zamiloval stejně tak, jako zbytek rodiny.

Předchozí článekPůjčky už dávno nejsou žádné tabu
Další článekKde koupit kvalitní dětské koberce?