Mobilní telefony jsou důvodem obrovského boomu ve světě. Jedná se o vynálezy, které se staly součástí našich životů. Je však pravdou, že se nejedná o jediný vynález, který oceníme mít a do kterého je dobré investovat. Za zmínku stojí i dvě digitální vymoženosti, které jsou taky naprosto fantastické a které jsou jistou inovací věcí, které už moc dobře známe. Pojďme si dva digitální vynálezy představit a prozradit si, v čem jsou unikátní a proč se do nich vyplatí investovat. 

Digitální panely

Jedním takovým vynálezem jsou digitální panely, které se nám mohou hodit v různých situacích. Jedná se o inovaci klasických reklamních cedulí a reklamních bannerů, jsou také inovací pro roll-up bannery a reklamní tabule. V současné době se digitální panely považují za hit letošního roku, proto buďte in a vyměňte staré reklamní cedule a stojany za tuto inovaci a technologii, kterou vám bude každý závidět. 

Jejich využití je opravdu různé. Můžou zastat kus práce na konferencích nebo veletrzích, ale také je ocení mít v restauracích, v bankách, hotelích nebo v obchodech či na obecních úřadech. 

Digitální úřední desky

Obecní úřady mohou investovat ještě do jedné digitální vymoženosti, a tou je digitální úřední deska, která plně nahradí klasickou úřední desku, jež poskytovala jen omezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Digitální úřední desky jsou inovativním řešením, díky kterému budou občané zavčasu informováni o tom, co se děje v místě, kde žijí, nebo v blízkém okolí. Digitální úřední desky poskytují informační servis každý den v roce, sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně. Navíc je možné jejich obsah spravovat z pohodlí kanceláře. 

Co vyvěsíte na digitální úřední desku jako první vy? Bude to informace o svozu odpadů nebo to bude pozvánka na brzy se konající sportovní utkání na obecním hřišti?

Předchozí článekKam vyrazit v létě na Moravě? Poznejte „neznámé krásy“
Další článekDRFG je oficiálním partnerem filmového festivalu v Karlových Varech