Stejně jako požární ochrana, tak i bezpečnost práce je zákonná povinnost, kterou je nutné mít vyřešenou. V případě, že požární ochrana nebo případně bezpečnost práce vyřešená není, hrozí podnikateli pokuta, která se může vyšplhat až do výše několik stovek tisíc korun. Zatímco někteří podnikatelé skutečně podnikají bezpečně, čímž předchází velice vysokým pokutám, jiní podnikatelé nemají ani zdání, co to zkratky BOZP a PO vlastně znamenají. V případě, že se mezi nevědomými podnikateli nacházíte, raději si rychle osvěžte paměť, dokud kontrola neklepe na dveře podniku.

Pokud patříte ke čtyřiceti procentům podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana, raději vyhledejte odbornou pomoc v podobě firmy zaměřující se na oblasti BOZP a PO. Firmy se po vše týkající se BOZP a PO postarají, tudíž v případě neohlášené kontroly ze státní správy projdete na výbornou.

Jenže pro jakou firmu se rozhodnout? Firem je mnoho, proto se rozhodujte na základě referencí a recenzí, které najdete na internetu. Důvod je prostý – lidé se rádi podělí o své zkušenosti, ať už jsou kladné či nikoli.

Jaké firmy jsou nejlépe hodnocené?

K nejlépe hodnoceným společnostem patří firma Extéria, která je synonymem rychlého a levného vyřešení požární ochrany i bezpečnosti práce. V současné době se jedná o největší síť poradenských kanceláří v oblasti BOZP a PO na území České republiky, díky oblíbenosti se rozprostřela také na Slovensko, které podnikatelům taktéž pomáhá s bezpečností práce a požární ochranou.

Co od firmy očekávat?

Hlavní otázkou je, co od firmy očekávat. S čím vším dokáže pomoct? Firma se postará o veškerou dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, postará se o školení BOZP a případně vyřeší i pracovní úraz, pokud by k němu došlo.

Díky levným a kvalitním službám společnosti projdete u kontroly na výbornou.

Předchozí článekPojistit si můžete výhodně domácnost i elektroniku
Další článekStrojírenství jako tahoun české ekonomiky. Podívejme se oboru “pod pokličku”