Zaplnit svůj volný čas hraním her, to je v současné době něco, co dělá každý druhý. A nelze se tomu divit. Vždyť hraní her je zábava, která člověka dokáže maximálně uvolnit. A přesně o to tu jde – o uvolnění, které hraní her přináší. Že máte ve svém okolí někoho, kdo hraní her přesně díky tomuto miluje? Pořiďte mu prémiové členství nebo mu dejte vědět, že taková možnost vlastně existuje. A tím prémiovým členstvím máme na mysli PlayStation Plus, jež s sebou přináší i řadu skvělých výhod.

Prémiové členství otvírá mnoho možností

Prémiové členství PlayStation Plus na 12 měsíců přináší celou spoustu výhod. A mezi ně patří i dva až čtyři herní tituly každý měsíc zcela zdarma, které aktivním hráčům dorazí do jejich herní knihovny. A mnohé z bezplatných herních titulů dokážou bezesporu mile překvapit!

A pakliže nepřekvapí a hráč bude „donucen” zakoupit si hru, která v něm zanechala vícero emocí, může ji získat s příjemnou slevou. Ale tím seznam výhod prémiového členství PlayStation Plus ani zdaleka nekončí.

Největší hity na jednom místě

Patříte mezi jedince, kteří zbožňují především tradiční herní tituly, jež se díky svému provedení zařadily mezi největší hity v celém herním světě? Pak budete o to radši, protože v rámci prémiového členství získáte přístup právě mezi tyto největší hity. A spadají sem herní tituly, jako Uncharted 4, Days Gone, Batman Arkham Knight nebo třeba Become Human a další!

Nemusíte kupovat prostřednictvím kreditní karty

Toužíte po prémiovém členství, ale není vám po chuti nutnost platit členství prostřednictvím platební karty? V tomto případě nutnost této úhrady zcela odpadá. Existují totiž kupony, díky kterým jsou veškeré platby pod kontrolou a díky kterým lze uhradit prémiové členství v naprosté anonymitě. A hernímu požitku už nic nebrání!

Předchozí článekJak se zbavit vrásek?
Další článekVyzdobte svůj dům na Vánoce! Vánoční osvětlení udělá neuvěřitelnou atmosféru