Vyznat se v půjčkách, které jsou aktuálně nabízené na trhu, to by dokázal snad jen čert povolaný z pekel. I když Česká národní banka v nedávné době zkrouhla seznam poskytovatelů půjček, nabízených půjček je ve světě financí stále mnoho. Pokud zrovna hledáte nějakou půjčku, jelikož ji potřebujete z důvodu koupi nového vozidla nebo elektrospotřebiče, hodil by se vám nějaký seznam, který by obsahoval druhy půjček a finančních produktů. Díky němu byste se ve světě financí o něco lépe vyznali. A my vám seznam půjček přinášíme.

Zaměřili jsme se na půjčky, které pro vás mohou být výhodné. Níže uvedené půjčky jsou často klientům doporučované, proto si jen vyberte, která je vám nejsympatičtější.

Rychlá půjčka

Existují takzvané rychlé půjčky, které slibují nejen rychlé schválení úvěru, ale také i rychlé poslání požadovaných peněz na bankovní konto uvedené v žádosti. Pokud bychom rychlou půjčku měli specifikovat jedním slovem, bylo by to právě slovo “rychlost”. V rámci rychlých půjček si však obvykle můžete půjčit jen několik tisíc korun.

Půjčky před výplatou

Samostatnou kapitolou jsou půjčky před výplatou. Každý člověk zažil to, jak dlouhý je týden před výplatou. Pro mnohé lidi je týden před výplatou tak extrémně dlouhý, že si půjčí, aby přežili. Půjčky před výplatou však nejsou opět velké, půjčit si lze maximálně pár tisíc korun.

Nebankovní půjčky

V rámci nebankovních půjček je už možné si půjčit i desetitisíce, ne-li stovky tisíc korun. Pryč jsou doby, kdy jste museli chodit pro půjčku do bank, dnes lze požádat o nebankovní půjčku. Doporučujeme zejména nebankovní půjčky od společnosti PROFI CREDIT, která poskytuje kromě osobních půjček také podnikatelské půjčky.

Půjčka na auto

Věděli jste, že existuje půjčka určená přímo na auto? Půjčky na auto jsou opravdu určeny jen ke koupi nových automobilů, mohou vám splnit sny o krásném a rychlém vozidle.

Předchozí článekMáte zkušenosti s IT? Uplatněte je v novém zaměstnání
Další článekKde všude se dají využít screenové rolety?