Blíží se narozeniny Vašich dětí a rádi byste jim jako dárek připravili milé překvapení v podobě vlastního pokoje? Pravděpodobně na Vás čeká nákup nábytku, výběr podlahy i nejrůznějších pokojových doplňků.

Jaké výhody má kusový koberec oproti jiným podlahovinám?

Do dětského pokoje můžete stejně jako třeba do obývacího pokoje nechat položit linoleum, parkety nebo třeba kvalitní plovoucí podlahu. Velké popularitě především v domácnostech s dětmi se těší kusové dětské koberce. Oproti jiným podlahovinám totiž počítají s tím, že si děti hrají velmi rády na podlaze, a tomu také přizpůsobily výrobci vlastnosti koberců. Tento druh podlahové krytiny v dětském pokoji tvoří vlastně také pomyslné hřiště. Děti na něm mohou skotačit, prohánět se oblíbenými autíčky, jen tak si vleže číst nebo si hrát s panenkou. Rodiče přitom mají jistotu, že jejich ratolesti nenachladnou, neboť se pohybují na teplé podložce. Dětské kusové koberce mají skvělé izolační vlastnosti, tlumí hluk a již dávno nejsou lapačem prachu. Je tedy možné je použít také v pokojích alergiků.

Dětský kusový koberec poslouží také k rozvoji fantazie

Možná již máte ucelenou představu o barevném sevření pokoje. V tom případě jistě rádi využijete možnost hledat dětský koberec podle barvy a to klidně i v případě dětského koberce zeleného. K tomu můžete využít konfigurátor na webových stránkách společnosti Vopi www.vopi.cz/filtr/cerveny-koberec/, která je předním dodavatelem právě těchto koberců do domácností rodin s dětmi. Hravě zde totiž najdete, jak dětský kusový koberec zelený, tak v jiných oblíbených barvách. Při nákupu dětského koberce můžete nechat volnost Vaší fantazii a nechat se inspirovat oblíbenými pohádkovými postavičkami známými z kreslených seriálů. V nabídce totiž objevíte koberce s motivem oblíbených postaviček z dětských filmů, zvířat, aut i dětských her.

Předchozí článekDovolená pro rodiny s dětmi nás zaujala na plné čáře
Další článekAmerická hypotéka