Blíží se výročí vaší svatby a rádi byste na romantické chvíle, kdy svět patřil jen vám dvěma, zavzpomínali během příjemného wellness víkendu pro dva? Nechejte se zlákat Firmou na zážitky a prožijte víkend plný splněných snů. Strávit jej můžete v jednom z nejkrásnějších lázeňských měst Evropy.

Kam na wellness víkend v západních Čechách?

K nim bezpochyby patří Mariánské Lázně. Toto město bylo přímo stvořeno pro kulturní i sportovní odpočinek. Ruku v ruce se můžete vést podél půvabných pavilonů a kolonád. Odpočinout si můžete v některém z místních parků. Mariánské Lázně také přímo vybízí k výletům do nejbližšího okolí. Za nejlákavější turistické cíle lze bezpochyby považovat hrad a zámek Bečov nad Teplou, hrad Loket, Motýlí dům v Karlových Varech nebo rozhlednu Panorama – Hamelika. Milovníci květin by rozhodně neměli vynechat návštěvu Botanické zahrady Dalovice. Za vodními hrátkami se můžete vydat do Aquafora Františkovy Lázně. Pohodlné ubytování pro své toulky po Mariánských Lázních najdete v hotelu Harmonie. Těšit se můžete na pobyt v sauně, aroma masáž nebo dokonce termoterapii. Na to, abyste si Mariánské Lázně zamilovali podobně jako třeba slavný německý básník a dramatik J.W.Goethe, Vám bude stačit několik málo hodin.

Romantika za rohem

Výročí Vaší svatby však slavnostně můžete oslavit také během krátkodobých wellness pobytů pro dva. Stačí si najít chvíli času, hodit za hlavu všechny každodenní starosti a mít chuť být spolu a svět najednou bude zase o něco veselejší, než se možná ještě včera zdálo. Relaxovat můžete v malebné přírodě českých hor i v luxusně zařízených hotelech. Delikatesní menu od jednoho z nejlepších šéfkuchařů ochutnáte během noci v hotelu Imperial. Věhlasný kuchař Zdeněk Pohlreich Vás v něm jistě rád pohostí.

Předchozí článekVína ze slunného Španělska
Další článekBOZP pro kadeřnictví. Pravidla, kterých se držet