Práce, rovná se lidské živobytí. Jednoduchá rovnice, kterou řeší každý člověk v produktivním věku, má snadný výpočet. Do zaměstnání se chodí pro peníze a peníze jsou potřebné k tomu, aby se lidem žilo dobře. Aby tato snaha přinesla své ovoce a minimalizovaly se přitom rizika, která určitá povolání provázejí, je nutné se pojistit.

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je ochrana před škodou, kterou neúmyslně způsobí zaměstnanec svému zaměstnavateli. Široký rozsah pojistné ochrany dává svému klientovi jistotu, že se za něj pojišťovna postaví, když půjde „do úzkých“. 

Pojistka otevírá zadní vrátka

Může se stát, že při své práci nechtěně rozbijete výrobní stroj, nebo zničíte finální produkt, můžete pokazit kontrakt za stovky tisíc anebo způsobíte svou nepozorností nehodu, která negativně ovlivní chod celé firmy. Neštěstí po horách, ale po lidech a během sekundy se nejen vám může otočit život o 360 stupňů.

Krok před osudem

Co se má stát, to se stane. Důležité je, aby z toho všichni vyšli živí a zdraví. Materiální otázky mají vždy své řešení. Až se pracovník otřepe z prvotního šoku, přispěchá v těžké chvíli na pomoc ERGO pojišťovna. ERGO nenechá nikoho ve štychu. Dokáže zaměstnavateli nahradit škodu s minimální spoluúčastí a vrátit vše do starých kolejí.

Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání dokáže ušetřit miliony, které by nepojištěný pracovník musel uhradit ze svého. Pojištění odpovědnosti je jedno z nejdůležitějších pojištění, které člověku za nízkou částku bude krýt záda i v případě závratných škod. Myslete na to a buďte obezřetní!

Předchozí článekVýhody placení kartou
Další článekMáte auto pro dvě využití? A co to vlastně je?