I když web má v názvu slovo „půjčky“, nabízí víc než jen půjčování peněz. Kromě finančních produktů má pro vás povinné ručení či životní pojištění. Podívejte se na kompletní nabídku tohoto webu a najděte si v ní to, co hledáte.

Půjčky bez registru

Stále více lidí se dostává do registru dlužníků kvůli svým nesplaceným závazkům či obtížemi s jejich splácením. Pro mnohé nebankovní společnosti a hlavně pro banky to je důvod, proč už vám další půjčku neposkytnou.

Ovšem co když další půjčku nutně potřebujete? Bez šancí nejste. Jen si musíte umět z široké nabídky finančního trhu vybrat. Jsou tu pro vás půjčky bez registru.

Využijte možnosti půjčit si na cokoliv bez složitého prověřování vaší bonity. Dalšími výhodami těchto půjček je pohodlnost, minimum administrativy, možnost půjčit si na cokoliv, rychlost atd.

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka se díky šikovně nastaveným podmínkám, které mnohým lidem plně vyhovují, dostává čím dál více do popředí. Dokáže tento produkt zaujmout i vás? Půjčka se perfektně hodí na větší výdaje pro někoho, kdo nechce ani při vyšších půjčkách prokazovat složitě bonitu.

Půjčíte si od 10 000 Kč do 250 000 Kč. U tohoto finančního produktu si můžete prodloužit splatnost až na 96 měsíců. Finance můžete použít na cokoli a bez nutnosti ručitele. Vyřízení půjčky je zcela zdarma.

Home Credit půjčka vám rovněž nabízí odborné online poradenství a hodnocení vašeho případu zdarma. Toho jistě rádi využijete, pokud potřebujete řešit složitou situaci. Půjčka je vhodná i na konsolidování několika menších stávajících dluhů.

Provident půjčka

Kdo by neznal společnost Provident Financial. Je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších nebankovních společností působících na českém trhu. Provident půjčka vám nabízí částku od 3 000 do 170 000 Kč.

Základní filozofií poskytovatele je individuální přístup ke každému klientovi. Obchodní zástupce se vám vždy bude plně věnovat a doporučí vám nejvhodnější variantu produktu pro vás. Peníze můžete mít v hotovosti prakticky okamžitě, na účet jsou peníze převedeny do tří pracovních dnů.


Chcete mít jistotu při výběru správného pojištění? Využijte portál srovnátor a zvolte vhodné pojištění odpovědnosti přímo pro Vás.


Předchozí článekVýhody nebankovních půjček. Není to jen o rychlosti
Další článekZažijte svět jinak – z vrtulníku