Ochránit svůj pozemek a zejména nemovitost před zloději je hodně důležité, zabezpečení by mělo ideálně sestávat z několika různých prvků, aby to nenechavci neměli nijak snadné! Důležitou součástí pak je fotopast, se kterou budete mít v ruce důležitý důkaz pro vyšetřovatele a možná se i dozvíte, kdo k vám chodí večer na zahradu. Máte podezření na sousedova psa, ale mohl to být vlastně jakýkoliv jiný? S průkazným snímkem se bude určitě jednat s majitelem zvířete mnohem jednodušeji než dříve.

Nenápadné zařízení, a to nejen pro zloděje

Co je třeba udělat? Stačí pouze mini fotopast vhodně nasměrovat, protože o vše ostatní se už postará sama. Mohou být ve střehu neustále a překonat tak i nejlepšího lidského strážce, kterého dříve či později zmůže únava a vyčerpání. Mimochodem, je sice malá a nenápadná, ale o to efektivnější. Dosah PIR přes dvacetimetrovou hranici je ve světě takovýchto zařízení poměrně dost vysoké číslo. Návštěvníkem u vás doma může být kdokoliv, třeba jen zvíře z nedalekého lesa, ale v dnešní době je určitě namístě opatrnost – co kdyby šlo o úplně jiné nezvané hosty? Reakční doba spouště je nižší než půl vteřiny, takže nebojte, dozvíte se úplně vše, co potřebujete!

Potřebujete nahrát video? Bez obav, žádný problém! 

Fotopast na zloděje umí nejen pořídit snímek ve výborném rozlišení, ale také zaznamenat vše důležité na video. Minutový záznam bude pro vyšetřovatele zločinů pádnou stopou, rozlišení 1080 P ukáže na všechny detaily a bezpečně identifikuje záškodníka podle tváře. Možná se bude nevědomky usmívat přímo do objektivu! Fungovat bude stejně dobře v létě i v zimě, postačí jen, abyste pravidelně vyměňovali tužkové baterie, což je nutné zhruba jednou za čtvrt roku. Bude neustále v pohotovosti, připraven zakročit a pomoci!

Z různých typů můžete vybírat na eshopu cel-tec.cz

Předchozí článekNejrychlejší půjčka je pro všechny domácnosti, které potkal finanční problém
Další článekTři evropská města v jediném dni