Také jste se zamilovali do značky Ford a nechcete se svého miláčka jen tak zbavit, protože už tato výrobní řada vyšla z módy, nebo už se vůbec nevyrábí? Pokud splňujete přísné požadavky STK a emisních kontrol, můžete dál brázdit české i evropské silnice se svým oblíbencem. Máte potíže se sháněním náhradních součástek? Neváhejte oslovit prodejnu zaměřenou na náhradní díly Ford. Pokud jste z Prahy, zajeďte si pro součástky osobně do běchovického skladu. Mimopražští motoristé si mohou požadované díly objednat přes internet.

Je nákup náhradních dílů přes internet spolehlivý?

Stačí kouknout na webové stránky prodejny orientované na Home and Garden Ford a zjistit, zda je požadovaná součástka na skladě. Uvedením přesného data výroby vašeho auta Ford a modelové řady si zajistíte přesně díl, který požadujete. V případě, že v prodejně nebude skladem, není problém jej v krátké době objednat. Na obchod s náhradními součástkami značky Ford se obracejí rovněž autoservisy i mechanici, již se renovacemi automobilů zabývají profesionálně. Všechny prodávané autosoučástky prošly technickou kontrolou a zákazníkům se dodávají pouze stoprocentně prověřené díly. Objednávka a platba přes internet neznamená, že dostanete zboží v nepoužitelném stavu. Záruční a dodejní list jsou pro zákazníky dokladem o koupi, který podléhá obchodním podmínkám. Žádné neověřené obchody se nepodporují.

Majitelé nepojízdných vozů Ford, mohou svůj vrak zpeněžit tím, že jej nabídnou k odkupu zmíněné prodejně s náhradními dílny. Jejich porouchaný či bouraný vůz jim může přihodit nějakou korunu navíc a ještě budou mít dobrý pocit, že náhradní díl z vraku třeba pomůže dalšímu fanouškovi vlajkové lodi se jménem Ford. Ekologická likvidace vraku je samozřejmostí.

Předchozí článekDárek pro dceru
Další článekMatrace 160×200 vám dopřejí luxusní spánek