Retro styl má tu výhodu, že nikdy nevyjde z módy. Z nábytku, který v něm má své nezastupitelné místo, přímo čiší originalita a hravost. Jaké prvky byste v retro stylu neměli vynechat? 

Přesně ten obývák, který jste si přáli

Retro je plné hravosti nejen s barvami, vzory, ale také s materiály a jejich tvary. Kde jinde si užijete dokonale oblé hrany nábytkových sestav i židlí? V jakém jiném interiéru si můžete na okna pověsit ty nejnápaditější záclony a závěsy se vzory i barvami? Hřejivá dokonalost místnosti se bude odrážet ve vašich spokojených očích. Obývací pokoj konečně bude mít lad a sklad a bude mu vévodit jednotný styl. Retro je prostě hravé a není před ním úniku. Při nákupu jsou oblíbené především metrážové záclony.

Kuchyně? Do posledního kousku dokonalá

Retro má tu výhodu, že v tomto stylu hravě seženete také všechny potřebné kuchyňské spotřebiče. Kávovar, rychlovarná konvice, lednice i mikrovlnná trouba tak mohou hrdě hlásat do světa, že v tomto prostoru bydlí někdo, kdo si život umí dokonale užít. Na okna si umístěte příjemné garnýže s krátkou záclonou, ať denní světlo nechá vyniknout lesk nového prostoru, ve kterém je jeho společně se linoucí stuhou jedinečný nápad a celistvost.

Hravost i ve vodním ráji

Zatímco někdo miluje strohost a koupelnu považuje za nudný prostor, vy si ji můžete vyšperkovat. Co byste řekli zrcadlu s úložným prostorem, které ihned po ránu naladí vaše oblíbené rádio? Kdo říká, že ráno musí být ošklivé? I čištění zubů se může proměnit ve vítanou aktivitu, když máte kartáčky uloženy v originálním kovovém úchytu. Váš interiér si přitom může gratulovat každý den – nikdy totiž nevyjde z módy. Už se těšíte, až si prostor vyladíte přesně tak, jak jste si přáli? Pozvete si bytového architekta, nebo se do tvorby pustíte sami? Užijte si retro, retro je radost.

Předchozí článekJak hledat zaměstnání po padesátce
Další článekSolární panely: proč ano?