V posledním roce čelíme něčemu velmi nezvyklému. Kromě nebezpečného koronaviru, který má jen v České republice na svědomí téměř třicet tisíc životů, se musíme vypořádat s obrovskou změnou nastavení společnosti. Událo se toho opravdu velmi mnoho a zdá se, že stále platí známé pořekadlo „vše zlé je k něčemu dobré“. Jestli jsme se během pandemie něčemu naučili, pak tomu, že zdraví samozřejmost a musíme o něj průběžně pečovat. Pokud jste v souvislosti s posilováním imunity narazili na produkty značky BrainMax a netušíte, zda se do nich vyplatí investovat, přečtěte si tento článek.

Silná imunita jako základ pevného zdraví

Co je to imunitní systém? Můžete si ho představit jako brnění, které nás chrání před útoky nepřátelských mikroorganismů. A byť jste možná za poslední rok nabyli dojmu, že jediným nepřítelem je covid-19, ve skutečnosti se nepřetržitě vypořádáváme s náporem spousta dalších více či méně nebezpečných virů a bakterií.

A stejně jako rytířská zbroj, která vyžaduje pravidelné promazávání olejem, aby ji na pružnosti neubírala rez, vyžaduje pozornost naše obranyschopnost. Péče o imunitu musí probíhat komplexně, a to kombinací několika důležitých faktorů. Vzhledem k tomu, že se až 70 % imunitních buněk nachází ve střevech, je nanejvýše vhodné podporovat optimální funkci střev. Dále pak zajistit tělu dostatek vitamínů a minerálů, eliminovat zbytečný stres, správně a dostatečně dlouho spát a v neposlední řadě se nezanedbávat pohybovou aktivitu.

Zřejmě nejvíce však fungování lidského těla ovlivňuje strava. Mezi potraviny, které posilují imunitu, patří především ovoce a zelenina s vysokým obsahem vitamínu C, potraviny s obsahem zinku, probiotika a v neposlední řadě mnohé léčivé koření. Ideálně bychom je měli konzumovat v přirozené formě, což ale není vždy možné. V takové chvíli vstupují do hry doplňky stravy.

Význam kvalitních přírodních doplňků stravy si uvědomuje také Radek – autor oblíbeného blogu Ecoblog, který se zabývá tématy související se zdravým životním stylem a zero-waste. A jeho recenze na BrainMarket obsahuje důležité poznatky o vybraných produktech i samotném e-shopu.

Jaké zkušenosti má Radek s BrainMarketem?

Radek ve své recenzi zmiňuje, že na e-shop BrainMarket.cz narazil náhodou a upoutal ho především blog, ve kterém prodejce pravidelně publikuje hodnotné informace nejen o produktech. Součástí článků bývají přehledné infografiky a velmi užitečné tipy ohledně zdravého životního stylu. Budou se vám hodit i v případě, že nakonec nenakoupíte.

Co se týče Radkových zkušeností s produkty značky BrainMax, v recenzi uvádí, že si objednal doplněk stravy Testamento, CBD olej BrainMax, Melatonin, Performance Magnesium a brýle blokující modré světlo.

Zřejmě největší ohlas u něj vzbudil BrainMax Testamento, což je přírodní doplněk stravy pro podporu produkce testosteronu u mužů a progestronu u žen. Přípravek užíval několik týdnů a skutečně na vypozoroval některé z avizovaných účinků.

Radek si pochvaluje také CBD, které užívá delší dobu pro zvýšení kvality spánku a jeho další účinky. Zda nějak pocítil efekt produktu BrainMax Melatonin, jež kombinuje s brýlemi proti modrému světlu, se v jeho recenzi nedočtete.

Čeho si však cení u doplňku stavy Performance Magnesium, je čistota složení. Přípravek slibuje efektivnější regeneraci, zmírnění stresu a křečí ve svalech, při čemž obsahuje pouze elementární hořčík z bisglycinátu hořečnatého – nikoliv zbytečný balast, jak je tomu u mnoha „podobných“ produktů.

Radkova recenze na BrainMarket.cz zároveň obsahuje tipy na top produkty, Radkovo celkové zhodnocení e-shopu a další cenné informace, které by vás mohly utvrdit v rozhodnutí, zda jsou doplňky stravy BrainMax správnou volbou.

Předchozí článekTipy a rady, jak vybrat městský mobiliář
Další článekRusňákova DRFG je novým klíčovým hráčem na slovenském telekomunikačním trhu