Také váš kamion, náklaďák nebo autobus notně potrápila zima? Určitě byste neměli opominout kontrolu vzduchových brzd, na jejichž špatném stavu se často negativně podepisují posypové soli, jež se v zimních měsících používají na komunikacích. Repase brzdových třmenů je rychlou záležitostí, která vás vyjde mnohonásobně levněji než pořizování nových třmenů. Nemusíte se obávat horší kvality. Repase jsou ve srovnatelné jakosti a stejně dlouhé životnosti jako u brzdových třmenů nových. Repasované třmeny značek Knorr, Merito, Wabco, Haldes, BPW a SAW jsou zákazníkům dodány do druhého dne od přijetí objednávky, u atypických modelů se repase provede v řádu dvou dnů.

Oprava brzdových třmenů probíhá výměnným způsobem

Celková oprava brzdových třmenů probíhá výměnným způsobem, jehož detaily vám popíšeme. Nejdříve se brzdový třmen rozebere, pak se vyjme celý vnitřní agregát. Následuje otryskání odlitku od rzi a nečistot. Po otryskání se na odlitek brzdového třmenu nanese speciální lak pro lepší odolnost vůči všem negativním vlivům vnějšího prostředí. Ve finální fázi se celý vnitřní agregát vymění za nový, čímž je třmen kompletně zrepasován.

Prodávají se brzdové třmeny, provádí se také kompletní opravy vzduchových brzd

Zájemci o repasované brzdové třmeny mají více možností, jak se dostat k funkčnímu a jakostnímu třmenu. Mohou si požádat o repasované třmeny, které pokud jsou na skladě, jsou dopraveny na místo určení, a je odvezen poškozený třmen zákazníka. V případě, že konkrétní typ třmenu není na skladě, trvá oprava o něco déle. Opravy vzduchových brzd se provádí v týž den, nejpozději den následující. Doprava opraveného třmenu je zdarma. Na všechny třmeny (repasované i opravené) se poskytuje roční záruka.

Předchozí článekMatrace 90×200 cm a další oblíbené rozměry
Další článekSháníte luxusní ojetinu? S trochou štěstí na ni narazíte i v autobazaru