Pojďte se s námi vydat do výšin. Přejete si mít životní nadhled? Zde se vám to podaří, a to doslova! Vyhlídkový let vrtulníkem se zařadí mezi vaše top životní zážitky!

Let vrtulníkem – co uvidíte?

Přejete si vidět známá místa, kudy procházela historie našeho národa, z ptačí perspektivy? Vydejte se Do Českého ráje, Karlštejna i na Průhonický zámek během pár minut. Let vrtulníkem vám umožní dostat se do snových výšin. Nádherná česká krajina plná barev už se těší, až si ji prohlédnete a budete u toho mít šťastný výraz ve tváři. Lidé napříč generacemi se shodují, že let vrtulníkem pro ně byl životním zážitkem. To nelze popsat, to se musí zažít!

Let vrtulníkem – bezpečnost především!

Abyste si svůj let vrtulníkem vychutnali, je dobré vědět, že jste v těch nejlepších rukou. Na rozdíl od letů letadlem se v případě vrtulníku můžete spolehnout na špičkovou kvalitu strojů. Fyzicky i finančně náročný výcvik každého pilota vrtulníku zaručuje, že zkouškami projdou pouze ti nejlepší. Pravidelný servis stroje ve specializovaných pracovištích přísně kontroluje, že se do provozu dostanou pouze technicky dokonalé stroje. Let vrtulníkem – bezpečí a skvělý zážitek!

Let vrtulníkem

Lety vrtulníkem Robinson R44 – vzhůru do výšin!

Už se těšíte, až to zažijete na vlastní kůži? Jedinečný let nad nejkrásnějšími místy naší země, které budete mít jako na dlani. Poletíte speciálně vytvořeným špičkovým americkým lehkým užitkovým vrtulníkem Robinson R44, do kterého se vejdou spolu s pilotem čtyři osoby. Máte jedinečnou možnost, jak uvidět romanticky krásná místa naší země z příjemných a bezpečných výšin. Let vrtulníkem se stane vaším životním zážitkem.
Vyhlídkový let vrtulníkem je pohodlný a bezpečný způsob, jak mít možnost uvidět přírodní i architektonické skvosty z ptačí perspektivy. Už se těšíte na krásné a nezapomenutelné chvíle?

Předchozí článekRodinný hotel – dovolená v prostředí úchvatné krajiny a čisté přírody
Další článekNebankovní půjčky pro každého. Platí toto heslo?