Každá maturitní třída chce mít celoživotní vzpomínku na zkoušku dospělosti, ale především na maturitní ples. A k tomu vám může dobře posloužit naše sdružení fotografů AZ-fotoslužby. Ples můžete mít kdekoli v republice, rádi za vámi přijedeme. Disponujeme i mobilním fotokoutkem. A co to vlastně fotokoutek je? Jde o malý mobilní fotoateliér. Máme s sebou různé rekvizity, zajistíme pozadí fotografie podle vašeho přání a fotograf je celý večer k dispozici pro individuální požadavky přítomných; fotky tiskneme hned na místě!

Můžeme do nich zapracovat vaše logo, datum, slogan, či nějakou grafiku. Pro maturitní plesy je fotokoutek zdarma, uhradíte jen mírný poplatek za vytištění fotografie.

Co se focení maturitního plesu týká, máme připraveno několik „balíčků“, z nichž si můžete vybrat:

  • standard – jeden fotograf fotí ples, druhý obsluhuje fotokoutek; k dispozici je výběr ze tří pozadí fotokoutku; okamžitý tisk fotek
  • basic – jeden fotograf; balíček je určen pro třídy s více než 16 studenty
  • individual – jeden fotograf; určeno pro třídy do 15 studentů

Fotografovat se začíná již při předtančení, pokračuje šerpování, společná fotka celé třídy (jedna seriozní, jedna veselá a uvolněná) a zašlapávání šerp. Doba focení je 5 – 6 hodin.

To, s čím se navíc můžete v naší společnosti setkat, je soutěž pro maturanty. Maturitní ročníky nám mohou zasílat fotografie své třídy, do nichž bude nějakým způsobem zapracováno logo naší společnosti AZ-fotoslužby. Touto fotkou zároveň svoji třídu do soutěže nominujete. Po hlasování na internetu jedna ze tříd vyhraje focení maturitního plesu, v hodnotě 5000,– Kč, zdarma! A to včetně fotokoutku.

To co s maturitním ročníkem souvisí, je maturitní tablo. Provádíme i focení na tablo absolventů a s jeho přípravou vám můžeme pomoci tak, aby tablo bylo originální, kreativní a zábavné – kromě focení zajistíme i grafickou kompozici a vizážistu. S naším mobilním ateliérem to nebude žádný problém.

Předchozí článekJak natřít starý radiátor, aby vypadal jako nový?
Další článekDRFG Davida Rusňáka vytváří síť lékáren a nabízí i konzultace